l_prejst_na_obsah
 

O nás

Cieľom spoločnosti Fusion IS, s.r.o. je prinášať pre našich zákazníkov služby s vysokou pridanou hodnotou. Výsledkom je zlepšovanie poskytovaných služieb a produktov našich zákazníkov a zvyšovanie ich konkurencieschopnosti na trhu.

Fusion IS je internetová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v rámci návrhu, tvorby a prevádzky webových stránek a zákazníckych intranetových aplikácií. Na trhu pôsobíme od roku 2003 vo forme živnostenského oprávnenia a od roku 2008 vo forme spoločnosti s ručením obmedzeným. Zaoberáme sa hlavne vývojom webových prezentací a systémov, s využitím vlastného redakčného systému webcreative CMS, dodávame tiež internetové obchody (eshopy) a intranetové aplikácie na mieru podľa analýzy požiadaviek naších klientov.


Vieme ako nato a práca nás baví

Naše niekoľkoročné skúsenosti a poznatky v oblasti návrhu a vývoja internetových a intranetových aplikácií nám umožňujú poskytovať profesionálne služby. Spolupracujeme s našími zákazníkmi tiež pri plnení splnit ich prianí či už sa jedná o zvýšenie zisku alebo zníženie nákladov na prevádzku a pod...

Našou výhodou je, že poskytujeme celkový rozsah (full service) služieb súvisiacich s vývojom, tvorbou a propagáciou webových stránok.


Náš zákazník, náš pán

Počas existencie spoločnosti sme realizovali desiatky projektov pre rôznych klientov s využitím naších webových aplikácií ako webcreative CMS, eshop, elektronické dokumenty a fakturácia.

Okrem nasadzovania hotových webových aplikácií vytvárame intranetové aplikáce na mieru podľa požiadaviek naších klientov.

Ku každému projektu pristupujeme individuálne, s nadšením a vlastnými nápadmi. Snažíme se čo možno najlepšie a nejefektívnejšie odhadnúť a splniť požiadavky naších klientov. Veríme, že se nám to naozaj darí.

Pozrite si tiež našu galériu referencií a ponuku služieb.

Všetky kontaktné a fakturačné údaje nájdete na našej kontaktnej stránke.