l_prejst_na_obsah
 

This Is Kevin

Slovenský elektronický hudobný projekt s obsadením: Roman Ferianc (keyboards, guitar), Majo Polyak (keyboards) , Kyka Hammel (lead vocal), Pavlina Feriancova (vocal), Adriana Svarcova (vocal), Lenka Demovicova (vocal), Jan Balaz (brass).

 

Webové stránky s eshopom This Is Kevin

Popis riešenia

Pre slovenský hudobný projekt This Is Kevin sme vytvorili moderné webové stránky s cieľom podporiť propagáciu a predaj nového albumu Stories To Tell_.

Nasadený moderný redakčný systém webcreative CMS umožňuje omnoho efektívnejšie a flexibilnejšiu prácu redaktorov pri práci s publikovaným informačným obsahom. Súčasťou dodaného riešenia bolo aj vytvorenie internetového obchodu s možnosťou zakúpenie aktuálneho a tiež starších vydaných albumov v difitálnej forme. Základom je využitie redakčného systému webcreative ESHOP pre zjednodušenie a zefektívnenie aktualizácie informácií o ponúkaných produktoch prostredníctvom internetu s možnosťou online úhrad prostredníctvom platobného systému PayPal a online generovania a zasielania faktúr.

Nasadený redakčný systém bol pripravený v slovenskej a anglickej jazykovej mutácii. Súčasťou riešenia je tiež  monitoring návštevnosti.