l_prejst_na_obsah
 

Alexander Tekauer - ATTI

Spoločnosť Alexander Tekauer - ATTI bola založená v roku 1989. Hlavným zámerom spoločnosti je výroba pečiatok ako aj predaj kancelárskych potrieb. Súčasťou ponuky je široká škála výrobkov firmy Trodat, ktorá patrí medzi špičkových výrobcov kancelárskej techniky spolu s expresnou výrobou a dodávkou pre svojich zákazníkov.

Internetový obchod ATTI v.2

Popis riešenia

Pre spoločnosť ATTI sme navrhli a pripravili ďalšiu verziu webových stránok spolu s internetovým obchodom so zámerom aplikovať moderné trendy propagácie spoločnosti prostredníctvom internetu. Nasadený moderný internetový obchod ponúka kancelárske potreby a pečiatky pre svojich zákazníkov s možnosťou osobného odberu alebo dodávky priamo na adresu zákazníka. Základ tvorí redakčný systém webcreative ESHOP pre zjednodušenie a zefektívnenie aktualizácie informácií o spoločnosti prostredníctvom internetu s možnosťou online úhrad, objednávania a možností doručenia.

Súčasťou riešenia je tiež prevádzkovanie internetového obchodumonitoring návštevnosti.

Internetový obchod ATTI

Popis riešenia

Pre spoločnosť ATTI sme navrhli webové stránky spolu s internetovým obchodom. Internetový obchod ponúka kancelárske potreby a pečiatky pre svojich zákazníkov s možnosťou osobného odberu alebo dodávky priamo na adresu zákazníka.