l_prejst_na_obsah
 

AM Shop s.r.o.

Spoločnosť AM Shop s.r.o. sa od roku 1994 zaoberá predajom pneumatík pre osobné, terénne a nákladné automobily. V roku 2007 sa sortiment rozšíril o OTR, ATV a motocyklové pneumatiky.

Ďalším sortimentom poskytovaným našou spoločnosťou sú športové vzduchové filtre od firmy K&N zvyšujúce výkon motora, ktoré sú vhodným doplnkom k športovým výfukom od rakúskej firmy REMUS s neopakovateľnou zvukovou kulisou pre Vaše vozidlo alebo motocykel a tiež podvozkové komponenty (tlmiče, pružiny, podložky kity) od nemeckej firmy H&R pre zlepšenie jazdných vlastností a stability Vášho vozidla.

 

Webové stránky H&R

Popis riešenia

Spoločnosť AM Shop je distribútorom profesionálnych pružín a podvozkových komponentov pre osobné motorové vozidlá alebo priemysel značky H&R pre všetky potreby a štýly jazdy. Hlavným cieľom vytvorenia webových stránok bolo zjednodušiť správu obsahu prostredníctvom užívateľsky príjemného rozhrania redakčného systému a zlepšiť dostupnosť informácií o produktoch H&R. Nasadený moderný redakčný systém webcreative CMS umožňuje omnoho efektívnejšie a flexibilnejšiu prácu redaktorov pri práci s publikovaným informačným obsahom.

Súčasťou riešenia je tiež prevádzkovanie internetových stránokmonitoring návštevnosti.


Webové stránky REMUS

Popis riešenia

Spoločnosť AM Shop je distribútorom profesionálnych športových výfukov pre automobily a motocykle značky REMUS pre všetky potreby a štýly jazdy. Hlavným cieľom vytvorenia webových stránok bolo zjednodušiť správu obsahu prostredníctvom užívateľsky príjemného rozhrania redakčného systému a zlepšiť dostupnosť informácií o produktoch REMUS. Nasadený moderný redakčný systém webcreative CMS umožňuje omnoho efektívnejšie a flexibilnejšiu prácu redaktorov pri práci s publikovaným informačným obsahom.

Súčasťou riešenia je tiež prevádzkovanie internetových stránokmonitoring návštevnosti.


Webové stránky K&N

kan_uvod.jpg

Popis riešenia

Spoločnosť AM Shop je distribútorom profesionálnych vzduchové filtrov, systémov nasávania vzduchu a olejových filtrov značky K&N pre všetky potreby a štýly jazdy. Hlavným cieľom vytvorenia webových stránok bolo zjednodušiť správu obsahu prostredníctvom užívateľsky príjemného rozhrania redakčného systému a zlepšiť dostupnosť informácií o produktoch K&N. Nasadený moderný redakčný systém webcreative CMS umožňuje omnoho efektívnejšie a flexibilnejšiu prácu redaktorov pri práci s publikovaným informačným obsahom.

Súčasťou riešenia je tiež prevádzkovanie internetových stránokmonitoring návštevnosti.


Webové stránky Tarox

tarox_uvod.jpg

Popis riešenia

Spoločnosť AM Shop je oficiálnym distribútorom profesionálnych brzdových doštičiek, kotúčov, strmeňov a brzdových systémov značky TAROX pre všetky potreby a štýly jazdy. Hlavným cieľom vytvorenia webových stránok bolo zjednodušiť správu obsahu prostredníctvom užívateľsky príjemného rozhrania redakčného systému a zlepšiť dostupnosť informácií o produktoch TAROX. Nasadený moderný redakčný systém webcreative CMS umožňuje omnoho efektívnejšie a flexibilnejšiu prácu redaktorov pri práci s publikovaným informačným obsahom.

Súčasťou riešenia je tiež prevádzkovanie internetových stránokmonitoring návštevnosti.


Webové stránky AM Shop servis

servis_uvod.jpg

Popis riešenia

Pre spoločnosť AM Shop sme navrhli a pripravili webové stránky servisu so zámerom aplikovať moderné trendy propagácie spoločnosti a služieb prostredníctvom internetu. Hlavným cieľom vytvorenia webových stránok bolo zjednodušiť správu obsahu prostredníctvom užívateľsky príjemného rozhrania redakčného systému a zlepšiť dostupnosť informácií o službách spoločnosti. Nasadený moderný redakčný systém webcreative CMS umožňuje omnoho efektívnejšie a flexibilnejšiu prácu redaktorov pri práci s publikovaným informačným obsahom.

Súčasťou riešenia je tiež prevádzkovanie internetových stránokmonitoring návštevnosti.


Webová vizitka disky PLW a MAK

Popis riešenia

Spoločnosť AM Shop je distribútorom profesionálnych hliníkových diskov z ľahkých zliatin značiek ProLine Wheels (PLW) a MAK pre všetky potreby a štýly jazdy. Hlavným cieľom vytvorenia webovej vizitky bolo zjednodušiť správu obsahu prostredníctvom užívateľsky príjemného rozhrania redakčného systému a zlepšiť dostupnosť informácií o produktoch PLW a MAK. Nasadený moderný redakčný systém webcreative CMS umožňuje omnoho efektívnejšie a flexibilnejšiu prácu redaktorov pri práci s publikovaným informačným obsahom.

Súčasťou riešenia je tiež prevádzkovanie internetových stránokmonitoring návštevnosti.


Internetový obchod AM Shop

Popis riešenia

Pre spoločnosť AM Shop sme navrhli a pripravili webové stránky spolu s internetovým obchodom so zámerom aplikovať moderné trendy propagácie spoločnosti prostredníctvom internetu. Nasadený moderný internetový obchod ponúka predaj a dodávku pneumatík pre svojich zákazníkov s možnosťou osobného odberu alebo dodávky priamo na adresu zákazníka. Základ tvorí redakčný systém webcreative ESHOP pre zjednodušenie a zefektívnenie aktualizácie informácií o produktoch prostredníctvom internetu s možnosťou online úhrad, objednávania a možností doručenia.

Súčasťou riešenia je tiež prevádzkovanie internetového obchodumonitoring návštevnosti.