l_prejst_na_obsah
 

TATRA UNITED CORPORATION, a.s.

TATRA UNITED CORPORATION je privátna akciová spoločnosť založená v roku 1994, pôvodne určená na prevádzkovanie jedného bratislavského hotela. Postupne spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť v oblasti cestovného ruchu tak, že v súčasnosti vlastní a prevádzkuje dva štvorhviezdičkové hotely v Bratislavskom a Trnavskom regióne a taktiež športový jazdecký areál s trojhviezdičkovým hotelovým komplexom v Pezinku.

Významný rozmach v uplynulých rokoch zaznamenala v oblasti realitných aktivít. Spoločnosť prenajíma a predáva nehnuteľnosti predovšetkým v Bratislave.

Nové webové stránky Tatra United Corporation

Popis riešenia

Pre spoločnosť Tatra United Corporation sme navrhli a pripravili moderné webové stránky so zámerom spríjemniť a sprehľadniť spôsob prezentácie informácií s ohľadom na aktuálne postupy využívané pri propagácii spoločnosti prostredníctvom internetu. Webové stránky sú prevádzkované s použitím najnovšej verzii nášho redakčného systému webcreative CMS s dôrazom na čo najjednoduchšiu správu a aktualizáciu obsahu priamo zaškolenými pracovníkmi. Súčasťou dodávky boli aj moduly pre viacjazyčnú prezentáciu obsahu.

Súčasťou riešenia je tiež prevádzkovanie internetových stránokmonitoring návštevnosti.