l_prejst_na_obsah
 

AM Shop s.r.o.

Spoločnosť AM Shop s.r.o. sa od roku 1994 zaoberá predajom pneumatík pre osobné, terénne a nákladné automobily. V roku 2007 sa sortiment rozšíril o OTR, ATV a motocyklové pneumatiky.

Ďalším sortimentom poskytovaným našou spoločnosťou sú športové vzduchové filtre od firmy K&N zvyšujúce výkon motora, ktoré sú vhodným doplnkom k športovým výfukom od rakúskej firmy REMUS s neopakovateľnou zvukovou kulisou pre Vaše vozidlo alebo motocykel a tiež podvozkové komponenty (tlmiče, pružiny, podložky kity) od nemeckej firmy H&R pre zlepšenie jazdných vlastností a stability Vášho vozidla.

 

Internetový obchod AM Shop

Popis riešenia

Pre spoločnosť AM Shop sme navrhli a pripravili webové stránky spolu s internetovým obchodom so zámerom aplikovať moderné trendy propagácie spoločnosti prostredníctvom internetu. Nasadený moderný internetový obchod ponúka predaj a dodávku pneumatík pre svojich zákazníkov s možnosťou osobného odberu alebo dodávky priamo na adresu zákazníka. Základ tvorí redakčný systém webcreative ESHOP pre zjednodušenie a zefektívnenie aktualizácie informácií o produktoch prostredníctvom internetu s možnosťou online úhrad, objednávania a možností doručenia.

Súčasťou riešenia je tiež prevádzkovanie internetového obchodumonitoring návštevnosti.