l_prejst_na_obsah
 

AM Shop s.r.o.

Spoločnosť AM Shop s.r.o. sa od roku 1994 zaoberá predajom pneumatík pre osobné, terénne a nákladné automobily. V roku 2007 sa sortiment rozšíril o OTR, ATV a motocyklové pneumatiky.

Ďalším sortimentom poskytovaným našou spoločnosťou sú športové vzduchové filtre od firmy K&N zvyšujúce výkon motora, ktoré sú vhodným doplnkom k športovým výfukom od rakúskej firmy REMUS s neopakovateľnou zvukovou kulisou pre Vaše vozidlo alebo motocykel a tiež podvozkové komponenty (tlmiče, pružiny, podložky kity) od nemeckej firmy H&R pre zlepšenie jazdných vlastností a stability Vášho vozidla.

 

Webové stránky AM Shop servis

servis_uvod.jpg

Popis riešenia

Pre spoločnosť AM Shop sme navrhli a pripravili webové stránky servisu so zámerom aplikovať moderné trendy propagácie spoločnosti a služieb prostredníctvom internetu. Hlavným cieľom vytvorenia webových stránok bolo zjednodušiť správu obsahu prostredníctvom užívateľsky príjemného rozhrania redakčného systému a zlepšiť dostupnosť informácií o službách spoločnosti. Nasadený moderný redakčný systém webcreative CMS umožňuje omnoho efektívnejšie a flexibilnejšiu prácu redaktorov pri práci s publikovaným informačným obsahom.

Súčasťou riešenia je tiež prevádzkovanie internetových stránokmonitoring návštevnosti.