l_prejst_na_obsah
 

L.C.W., s. r. o.

Spoločnosť L.C.W., s. r. o. poskytuje svoje služby pre širokú verejnosť, aktuálne najmä v oblasti dopravy, a to od roku 2014. Tím tvoria mladí ľudia, a to tak priamo tím spoločnosti L.C.W., s. r. o. ako aj spolupracujúcich firiem. Hoci ide o mladých ľudí, všetci títo majú dlhoročné skúsenosti vo svojom odbore, a preto kvalita služieb, ktorá je našou prioritou, je zabezpečená na najvyššej úrovni.

Hlavným cieľom v oblasti dopravy je umožniť ľuďom, či už pracujúcim, študentom, turistom, resp. komukoľvek zlepšiť si chvíľe cestovania.

Aktuálne zabezpečuje možnosti tzv. "carsharingu", teda zdieľania miest v aute, za účelom šetrenia peňazí, väčšej zábavy pri cestovaní ako aj z dôvodu šetrenia životného prostredia.

 

Mobilná aplikácia Life in Connect

Popis riešenia

V spolupráci so spoločnosťou L.C.W.. sme vytvorili mobilnú aplikáciu pre zdieľanie spoločných ciest autom na celom svete. Mobilná aplikácia umožňuje  zdieľať spoločne cestu autom a tým šetriť náklady a životné prostredie. Registrovaní užívatelia môžu pridávať ponuky na jednotlivé cesty autom, alebo zadávať dopyty na zvezenie. Návštevníci bez registrácie môžu vyhľadávať v databáze ponúkaných ciest. Službyaplikácie ako aj jej obsah sa neustále rozširujú a optimalizujú na základe naších nových nápadov a požiadaviek užívateľov .

Aplikácia je dostupná vo verzii pre operačný systém iOS a Android

app store google play