l_prejst_na_obsah
 

Vývoj iOS a Android mobilných aplikácií

Navrhujeme a vyvíjame moderné mobilné aplikácie pre tablety a inteligentné telefóny s operačným systémom iOS a Android, ktoré predstavujú v súčasnosti najrýchlejšie rastúci segment v oblasti informačných technológií.

Aplikácie pre mobilné zariadenia Vám umožnia efektívnejšie a rýchlejšie propagovať produkty a služby spoločnosti. Mobilné aplikácie sa stávajú stále populárnejšou formou modernej marketingovej prezentácie každej spoločnosti a zároveň umožňujú pútavejšie komunikovať so svojími klientmi.

Mobilné aplikácie navrhujeme s ohľadom na analýzu požiadaviek klienta navrhneme a vytvoríme mobilné aplikácie od jednoduchých firemných prezentácií až po komplexné aplikácie vyžadujúce interakciu s externými databázami. Samozrejmou súčasťou je aj využitie integrovaných technických prostriedkov mobilných zariadení ako su fotoaparáty a GPS polohovacie zariadenia. Tak ako rastie množstvo využívaných mobilných zariadení, tak isto rastú aj požiadavky užívateľov týchto zariadení vyriešiť čo možno najväčšiu časť pracovnej alebo súkromnej agendy pomocou týchto zariadení. V ideaálnom prípade  niekoľkými ťuknutiami prstov na obrazovke napríklad mobilného telefónu, dokážeme vyhľadať požadovanú informáciu, spracovať ju a následne poskytnúť výsledok ďalším užívateľom. Keďže nejaký druh internetové pripojenie (mobilné, wifi) je dostupné na väčšine územia môžu užívatelia pracovať kdekoľvek a kedykoľvek.

Aplikácie pre mobilné zariadenia vieme vytvoriť na mieru podľa požiadaviek našich klientov, prípadne im vieme odporučiť čo vhodné je čo nie. Samotná mobilná aplikáci môže byť jednoúčelová pre spracovanie konkrétnej úlohy alebo komplexnejšia pre spracovanie vačšieho rozsahu požiadaviek s možnosťou prepojenia s naším redakčným systémom webcreative CMS alebo ESHOP, prípadne intranetovým systémom klienta.

Spolu s vytvorením mobilných aplikácií zabezpečíme tiež ich publikovanie v prípade Android aplikácie v obchode Google play alebo v prípade iOS(iPhone, iPad, iPod) aplikácie v obchode App Store.

 

Jednoduché mobilné aplikácie pre inteligentné telefóny alebo tablety so systémom iOS alebo Android vieme vytvoriť už od 99€!


Vytvárame mobilné aplikácie, ktoré sú jedinečné svojou prehľadnosťou a atraktívnym dizajnom

 • Pri návrhu a tvorbe mobilnej aplikácie dodržiavame definovaný postup práce na projekte
 • Realizované mobilné aplikácie dodržujú pravidlá prístupnosti a použiteľnosti
 • Samotnej výrobe aplikácie predchádza analýza požiadaviek zákazníka pre zabezpečenie čo najlepšej dostupnosti stránok v prostredí internetových vyhľadávačov
 • Optimalizujeme štruktúru menu a funkcií aplikácie na základe požiadaviek zákazníka
 • Zabezpečujeme publikovanie vytvorených mobilných aplikácií v príslušných oficiálnych obchodoch
 • Doprogramujeme prípadnú rozšírenú funkčnosť a aktulizácie podľa požiadaviek zákazníka
 • Ponúkame dlhodobú spolupráca s našimi zákazníkmi s pravidelnou kontrolou a rozširovaním funkcií mobilných aplikácií

Mobilné aplikácie ponúkajú

 • možnosť práce v online aj offline režime
 • dostupnosť požadovaných informácií aj bez prístupu k počítaču
 • zefektívnenie komunikácie s klientmi
 • zvýšenie kreditu značky spoločnosti
 • synchronizáciu s informačnými systémami
 • použitie lokalizačných systémov v rámci aplikácie