l_prejst_na_obsah
 

BESTSELER - Mgr. Soňa Rebrová

Vydavateľstvo BESTSELER začalo svoju činnosť v roku 2015. Už o tri roky skôr sa však vydavateľstvo pripravovalo na svoju činnosť založením portálu 1000knih.sk , na ktorom si môžu autori vydávať svoje knihy on-line sami.

Z rukopisov si potom vydavateľstvo vyberá tie, ktoré ho najviac oslovia. Samozrejme, vyberá si aj z tých, ktoré prichádzajú na mail či do schránky.

Internetový informačný portál Rodicom.sk

rodicom-uvod.jpg

Popis riešenia

V spolupráci s Vydavatelstvom Bestseler sme pripravili novú verziu internetového informačného portálu Rodicom.sk, ktorý je informačným pokračovaním predchádzajúceho portálu PreRodičov.sk. Portál Rodičom.sk je určený hlavne pre rodičov a rodiny s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Informačný portál je prevádzkovaný s využitím CMS Joomla.

Internetové vydavateľstvo a eshop

bestseler_uvod.jpg

Popis riešenia

V spolupráci s Vydavateľstvom Bestseler sme vytvorili moderné webové stránky a internetový obchod  Bestseler.sk. Prostredníctvom webových stránok vydavateľstvo ponúka záujemcom možnosť objednať si zaujímavé publikácie, z ktorých časť bola knižne vydaná aj vďaka projektu internetového portálu 1000knih.sk, na ktorom si môžu autori vydávať svoje knihy on-line sami. Portál 1000knih.sk bol pripravený tiež v spolupráci s našou spoločnosťou a teší sa veľkému záujmu návštevníkov.

Informačný portál je prevádzkovaný s využitím CMS Wordpress.

 

Internetový informačný portál PreRodicov.sk

Popis riešenia

V spolupráci s Vydavatelstvom Bestseler sme pripravili modernizáciu internetového informačného portálu PreRodicov.sk. Portál PreRodičov.sk je určený hlavne pre rodičov a rodiny s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Informačný portál je prevádzkovaný s využitím CMS Joomla. Súčasťou dodávky bola kompletná migrácia z nepodporovanej verzie CMS na aktuálnu verziu a celkový redizajn portálu.