l_prejst_na_obsah
 

Ing. Juraj Muríň

Ponuka privátneho ubytovania na Liptove v dedinke Prosiek. Dedinka je situovaná v príjemnom tichom prostredí, ktoré je vhodné na oddych v lete aj v zime. V blízkom i ďalekom okolí od objektu sa nachádza množstvo turisticky zaujímavých miest a atrakcií, ktorými si môžu naši návštevníci u nás spríjemniť pobyt.

Webové stránky Privát Lenka

Popis riešenia

Pripravili sme a sprevádzkovali webové stránky privátneho ubytovania Privát Lenka. V rámci web stránok je možné získať bližšie informácie k ponuke ubytovania ďalším službám. Návštevníci môžu zároveň využiť online rezervačný systém pre zobrazenie dostupných termínov a vytvorenie vlastnej rezervácie. Nasadený moderný redakčný systém umožňuje omnoho efektívnejšie a flexibilnejšiu prácu redaktora pri práci s publikovaným informačným obsahom.

Samotný privát ponúka v svojom okolí pre našich hostí parkovanie pri objekte zadarmo, k dispozícii je altánok, gril na drevené uhlie i plynový gril, otvorené ohnisko, pre deti detské ihrisko s šmýkačkou, hojdačkou, lezeckou stenou, domčekom a pieskoviskom, trampolínu. Samozrejmosťou je bezplatné Wifi pripojenie..

Súčasťou riešenia je tiež prevádzkovanie internetových stránokmonitoring návštevnosti.