l_prejst_na_obsah
 

Mita plus, s.r.o.

Spoločnosť Mita plus, s.r.o. sa zaoberá priamym predajom vysoko kvalitných drevených podláh popredných rakúskych výrobcov značky ADMONTER a WEITZER PARKETT, ktorých je výhradným distribútorom. Okrem toho ponúka aj laminátové podlahy nemeckého výrobcu značky HARO, drevenú dlažbu, drevené terasy a exkluzívne celosklenené dvere.

 

Webová vizitka Exkluzívne celosklenené dvere

Popis riešenia

Spoločnosť Mita plus je dodávateľom exkluzívnych celosklenených dverí. Hlavným cieľom vytvorenia webovej vizitky bolo zlepšiť marketingovú podporu a povedomie o celosklenených dverách a zjednodušiť správu obsahu prostredníctvom užívateľsky príjemného rozhrania redakčného systému. Nasadený moderný redakčný systém webcreative CMS umožňuje omnoho efektívnejšie a flexibilnejšiu prácu redaktorov pri práci s publikovaným informačným obsahom.

Súčasťou riešenia je tiež prevádzkovanie internetových stránokmonitoring návštevnosti.


Webová vizitka Drevený oklad schodov

Popis riešenia

Spoločnosť Mita plus je dodávateľom drevených obkladov nových, pípadne existujúcich betónových schodísk  prostredníctvom exkluzívnych drevených parkiet z vlastnej ponuky. Hlavným cieľom vytvorenia webovej vizitky bolo zlepšiť marketingovú podporu a povedomie o možnostiach obkladov betónových schodísk a zjednodušiť správu obsahu prostredníctvom užívateľsky príjemného rozhrania redakčného systému. Nasadený moderný redakčný systém webcreative CMS umožňuje omnoho efektívnejšie a flexibilnejšiu prácu redaktorov pri práci s publikovaným informačným obsahom.

Súčasťou riešenia je tiež prevádzkovanie internetových stránokmonitoring návštevnosti.


Webová vizitka Drevené exteriérové terasy

Popis riešenia

Spoločnosť Mita plus je dodávateľom drevených exteriérových terás z tepelne upravenej severskej borovice Thermo-D, ktorá viniká svojimi jedinečnými vlastnosťami. Hlavným cieľom vytvorenia webovej vizitky bolo zlepšiť marketingovú podporu a povedomie o možnostiach realizácie exteriérových drevených terás a zjednodušiť správu obsahu prostredníctvom užívateľsky príjemného rozhrania redakčného systému. Nasadený moderný redakčný systém webcreative CMS umožňuje omnoho efektívnejšie a flexibilnejšiu prácu redaktorov pri práci s publikovaným informačným obsahom.

Súčasťou riešenia je tiež prevádzkovanie internetových stránokmonitoring návštevnosti.


Webová vizitka Drevená interiérová dlažba

Popis riešenia

Spoločnosť Mita plus je dodávateľom exkluzívnych interiérových drevených dlažieb, ktoré v sebe spájajú teplo dreva a elegantný vzhľad kameňa, bridlice či textilu. Hlavným cieľom vytvorenia webovej vizitky bolo zlepšiť marketingovú podporu a povedomie o možnostiach využitia a dodávky interiérových drevených dlažieb a zjednodušiť správu obsahu prostredníctvom užívateľsky príjemného rozhrania redakčného systému. Nasadený moderný redakčný systém webcreative CMS umožňuje omnoho efektívnejšie a flexibilnejšiu prácu redaktorov pri práci s publikovaným informačným obsahom.

Súčasťou riešenia je tiež prevádzkovanie internetových stránokmonitoring návštevnosti.