l_prejst_na_obsah
 

Vydavateľstvo FAMILY - Mgr. Soňa Rebrová

Online vydavateľstvo, v ktorom si môžete vydať knihu ihneď v elektronickej forme. Umožňuje komukoľvek napísať, pridať knihu a začať ju hneď aj predávať prostredníctvom internetového portálu. Záujemcovia si môžu publikované knihy kedykoľvek jednoducho zakúpiť prostredníctvom sms platby a po obdržaní potvrdzovacieho kódu knihu jednoducho stihanuť.

 

Internetový obchod 1000knih v.2

Popis riešenia

Pre Vydavateľstvo Family - Mgr. Soňa Rebrová sme navrhli a pripravili ďalšiu novú verziu webového systému s internetovým obchodom pre online publikovanie a predaj elektronických kníh. V rámci obchodu sa môžu užívatelia registrovať ako autor a online vydávať svoje elektronické knihy. Elektronické knihy je zároveň možné jednoducho nakupovať priamo v internetovom obchode s využitím online platby prostredníctvom služby 24-pay.sk.

Internetový obchod je prevádzkovaný s využitím nášho redakčného systému webcreative ESHOP pre zjednodušenie a zefektívnenie online publikovania a predaja elektronických kníh prostredníctvom internetu.

Súčasťou riešenia je tiež prevádzkovanie internetového obchodu a monitoring návštevnosti.

 

Internetový obchod 1000knih

Popis riešenia

Pre Vydavateľstvo Family - Mgr. Soňa Rebrová sme navrhli a pripravili webové stránky s aplikovaním moderných trendov propagácie spoločnosti prostredníctvom internetu. Zároveň v rámci realizácie a dodávky bol nasadený moderný internetový obchod s možnosťou registrácie autorov a online vydávaním elektronických kníh. Elektronické knihy je zároveň možné jednoducho nakupovať priamo v internetovom obchode po úhrade. V rámci obchodu bol nasadený platobný systém využívajúci sms platby. Základom obchodu je nasadenie redakčného systému webcreative ESHOP pre zjednodušenie a zefektívnenie aktualizácie informácií o spoločnosti prostredníctvom internetu s možnosťou online úhrad a nakupovania kníh.

Súčasťou riešenia je tiež prevádzkovanie internetového obchodu a monitoring návštevnosti.