l_prejst_na_obsah
 

Najlepšia kozmetička

ĽUBICA HEGEROVÁ - zdravotná sestra - kozmetička, ktorá po ukončení SZŠ, začala pracovať na kožnom oddelení, aby získala skúsenosti potrebné pre ďalšie povolanie. Pracovala tiež v Ústave Lekárskej Kozmetiky v Bratislave, kde sa popri skúsených lekároch a vyškolených zdravotných sestrách naučila ako pomôcť chorej a problematickej pleti, niektoré odborné zákroky, ktoré sa bežne v kozmetickom salóne nerobili ako napr. epilácia, elektrokoagulácia, kryoterapia, zlupovacie kúry. Po desiatich rokoch sa rozhodla, že to vyskúša sama. Keďže kozmetika sa stále zdokonaluje, aby vyhovela dnešným potrebám modernej ženy,tak sleduje novinky a trendy v svete kozmetiky a rozširuje si vedomosti rôznymi školeniami a kurzami. Spolupracuje s odborníkmi, s ktorými konzultuje konkrétne problémy zákazníčok a ak treba odporučí kde a na koho sa obrátiť! Počas praxe si vybudovala s mnohými zákazníčkami kamarátsky vzťah, chodievajú ku nej celé rodiny, takže kozmetické ošetrenie niekedy vyzerá ako návšteva v rodinnom kruhu.

Redizajn webových stránok Najlepšia kozmetička

Popis riešenia

Pre kozmetický salón Ľubice Hegerovej sme navrhli a pripravili nové webové stráky s využití nášho redakčného systému webcreative CMS, ktoré ponúkajú informácie o službách v oblasti kozmetiky s jednoduchým obchodom s informáciami o ponúkaných kozmetických prípravkoch. Klienti môžu získať podrobné informácie o priebehu procedúr aj s fotografiami z reálneho priebehu procedúry.

Súčasťou riešenia je tiež prevádzkovanie internetových stránokmonitoring návštevnosti.

Webové stránky Najlepšia kozmetička

Popis riešenia

Pre kozmetický salón Ľubice Hegerovej sme navrhli a pripravili webové stráky s využití nášho redakčného systému webcreative CMS, ktoré ponúkajú informácie o službách v oblasti kozmetiky a ponúkaných kozmetických prípravkoch. Klienti môžu získať podrobné informácie o priebehu procedúr aj s fotografiami z reálneho priebehu procedúry.

Súčasťou riešenia je tiež prevádzkovanie internetových stránokmonitoring návštevnosti.