l_prejst_na_obsah
 

Rádio Best FM

Rádio Best FM od začiatku roku 2012 vstupuje do novej éry svojej existencie, ktorú sprevádzajú zásadné zmeny v jeho vysielaní. Stanica dostala nové logo, zmenila sa zvuková grafika a správy. Kultová stanica už vysiela v Bratislave, Trnave, Žiline a Banskej Bystrici a čoskoro by mali pribudnúť aj nové frekvencie v Prešove a Košiciach. Vysielanie Best FM je postavené na dvoch pilieroch – dobrej hudbe a kvalitných správach. Spravodajstvo sa zameriava na hlavné udalosti z domova i zahraničia, jeho súčasťou sú aj informácie zo športu a počasie. Hudobný formát Best FM je zameraný na 80-te roky s presahom na staršie hity a roky 90-te.

Webové stránky Best FM Rádia v.2

best-fm-new_uvod.jpg

Popis riešenia

Pre rádio Best FM sme realizovali redizajn webových stránok s využití nášho redakčného systému webcreative CMS. Webové stránky majú v súčasnosti modernejší responzívny dizajn a ponúkajú základné informácie o rádiu Best FM, o jeho zameraní, akciách a možnostiach príjmu v rámci Slovenska. Súčasťou webových stránok je ponuka zoznamu hraných skladieb vo forme playlistu a možnosť príijmu vysielania rádia prostredníctvom naprogramovaného prehrávača s podporou flash technológie.

Súčasťou riešenia je tiež monitoring návštevnosti.

Webové stránky Best FM Rádia

Popis riešenia

Pre rádio Best FM sme  pripravili nové webové stráky s využití nášho redakčného systému webcreative CMS. Webové stránky ponúkajú základné informácie o rádiu Best FM, o jeho zameraní, akciách a možnostiach príjmu v rámci Slovenska. Súčasťou webových stránok je ponuka zoznamu hraných skladieb vo forme playlistu a možnosť príijmu vysielania rádia prostredníctvom naprogramovaného prehrávača s podporou flash technológie.

Súčasťou riešenia je tiež prevádzkovanie internetových stránokmonitoring návštevnosti.