l_prejst_na_obsah
 

Trade Design s.r.o.

Trade Design má niekoľkoročné skúsenosti v oblasti zariaďovania interiérov a dodávok nábytku pre zahraničných klientov. Dlhodobým cieľom je udržanie tradície nábytkárskeho priemyslu a jeho rozvoja na Slovensku a v Čechách.

Spolupracuje s architektmi, dizajnérmi a slovenskými, českými ale i maďarskými výrobcami nábytku. Klientami sú zahraniční developeri, investori, majitelia hotelov, reštaurácií, rezidencií, obchodov, škôl ale i obchodné spoločnosti so zameraním na dizajn, zariaďovanie a predaj nábytku.

 

Nové webové stránky Trade Design

Popis riešenia

Pre spoločnosť Trade Design sme navrhli a pripravili moderné webové stránky so zámerom spríjemniť a sprehľadniť spôsob prezentácie informácií s ohľadom na aktuálne postupy využívané pri propagácii spoločnosti prostredníctvom internetu. Webové stránky sú prevádzkované s použitím najnovšej verzii nášho redakčného systému webcreative CMS s dôrazom na čo najjednodchšiu správu a aktualizáciu obsahu priamo zaškolenými pracovníkmi. Súčasťou dodávky boli aj moduly pre viacjazyčnú prezentáciu obsahu.

Súčasťou riešenia je tiež prevádzkovanie internetových stránokmonitoring návštevnosti.