l_prejst_na_obsah
 

ÚDRŽBA DOMOV, s.r.o.

Spoločnosť ÚDRŽBA DOMOV, s.r.o. sa zaoberá hlavne správov bytovývh a ebytových priestorov. V rámci služieb ponúka Vám komplexný výkon správy bytov, garáží, nebytových a spoločných priestorov v bytových alebo polyfunkčných domoch, v administratívnych alebo iných budovách.

 

Mobilná aplikácia ÚDRŽBA DOMOV

Popis riešenia

udrzbadomov app iconPre spoločnosť ÚDRŽBA DOMOV, s.r.o. sme vytvorili jednoduchú mobilnú aplikáciu, umožňujúci rýchly prístup k informáciám o ponuke služieb, referenciám, kontaktným údajom atď. Mobilná aplikácia umožňuje zároveň vlastníkom bytov v bytových domoch pristupovať prostredníctvom mobilného zariadenia k informáciám v privátnej zóne súvisiacich so správou ich bytového domu.

Aplikácia je dostupná vo verzii pre operačný systém iOS a Android

app store google play

Webové stránky ÚDRŽBA DOMOV v.2

Popis riešenia

Pre spoločnosť ÚDRŽBA DOMOV sme navrhli a vytvorili nové moderné webové stránky s využitím nášho redakčného systému webcreative CMS. Nové webové stránky sú prehľadné, využívajú responzívny dizajn optimalizovaný pre mobilné zariadenia a zároveň využívajú moderné trendy propagácie spoločnosti prostredníctvom internetu. Využitím redakčného systému webcreative CMS sa podstatne zjednoduší a zefektívni aktulizácia informácií o spoločnosti prostredníctvom webových stránok spoločnosti.

Súčasťou riešenia je tiež prevádzkovanie internetových stránokmonitoring návštevnosti.

 

Webové stránky ÚDRŽBA DOMOV

Popis riešenia

Pre spoločnosť ÚDRŽBA DOMOV sme pripravili a sprevádzkovali nové webové stránky s využitím nášho redakčného systému webcreative CMS. Návrhom a vytvorením nových webových stránok boli využité moderné trendy propagácie spoločnosti prostredníctvom internetu. Využitím redakčného systému webcreative CMS sa podstatne zjednodušení a zefektívneni aktulizácia informácií o spoločnosti prostredníctvom webových stránok spoločnosti.

Súčasťou riešenia je tiež prevádzkovanie internetových stránokmonitoring návštevnosti.