l_prejst_na_obsah
 

Nový web Fenestra Sk 20.09.2013

Pre spoločnosť Fenestra Sk sme navrhli a pripravili novú verziu webových stránok so zámerom zmodernizovať a sprehľadniť spôsob prezentácie informácií s ohľadom na aktuálne postupy využívané pri propagácii spoločnosti prostredníctvom internetu. Webové stránky sú opäť prevádzkované s použitím najnovšej verzii nášho redakčného systému webcreative CMS s dôrazom na čo najjednodchšiu správu a aktualizáciu obsahu priamo zaškolenými pracovníkmi. Súčasťou dodávky boli aj moduly pre interaktívnu konfiguráciu dopytov návštevníkmi, prípadne rýchle vyhľadanie kontaktov zastúpení s použitím lokalizácie na základe aktuálnej pozície návštevníka.  Z dôvodu rozširovania zastúpení do ďalších krajín je dodaný redakčný systém pripravený na dynamického rozširovanie o ďalšie jazykové verzie a funkčné moduly.

fenestra sk redizajn

Popis dodaného riešenia je dostupný v časti referencie.

 

O Klientovi

Spoločnosť FENESTRA Sk za zameriava na odborné poradenstvo, projektovanie, výrobu a montáž plastových a hliníkových okien, dverí a špeciálnych konštrukcií ako napríklad presklené fasády a zimné záhrady. Sídlo spoločnosti, výroba a logistika sú lokalizované v Zlatých Moravciach. Projekcia hliníkových konštrukcií sa nachádza v Žiari nad Hronom. Obchodné zastúpenia sú v Bratislave, Banskej Bystrici a Poprade. Sieť autorizovaných predajcov je lokalizovaná po celom území Slovenska.

Od svojho vzniku patrí spoločnosť FENESTRA Sk k najväčším a najvýznamnejším producentom plastových a hliníkových konštrukcií na slovenskom stavebnom trhu.