l_prejst_na_obsah
 

Dva projekty súvisiace s architektúrou 30.10.2016

Pre nášho klienta GPS Team sme rozšírili dodané webové stránky o sekciu ponuky a správy stavebných projektov. V spolupráci s Vydavateľstvom Eurostav sme upravili a presunuli pod správu nášho redakčného systému aj web časopisu Arch.

 

gpsteam projekty
Popis dodaného riešenia je dostupný v časti referencie.
casopis arch
Popis dodaného riešenia je dostupný v časti referencie.

 

O Klientoch

Spoločnosť  GPS TEAM sa snaží splniť ľuďom túžby postaviť si vysnívané bývanie a pomôcť im s celou úradnou agendou. S týmto cieľom zastrešili kvalitných a skúsených odborníkov v 3 dôležitých oblastiach stavebníctva, a to GEODÉZIA, PROJEKCIA, REALIZÁCIA STAVIEB. Roky  zbierali skúsenosti na poli katastrálnej a inžinierskej geodézie, projektovania stavebných objektov a vytvorili team ľudí, ktorí tvoria špecialisti v odbore architektúra, projekcia, geodézia, výstavba a design.

Hlavným poslaním Vydavateľstva Eurostav je šírenie odborných informácií z oblasti stavebníctva a architektúry pre odbornú aj širokú verejnosť. Vydavateľstvo bolo založené v máji 1995 s cieľom vydávania odborných periodických a neperiodických publikácií z oblastí stavebníctva a architektúry. Na slovenskom mediálnom trhu štartovalo s vydávaním odborného časopisu EUROSTAV, ktorý je od roku 2 000 recenzovaným odborným časopisom pre oblasť stavebníctva a architektúry, vydávaným v 6 000 náklade.