l_prejst_na_obsah
 

Zariaďovanie interiérov na mieru 10.01.2015

Pre nášho klienta Trade Design sme navrhli a realizovali komplexné riešenie webových stránok založené na našom redakčnom systéme webcreative CMS. Nasadené riešenie umožňuje omnoho efektívnejšiu a flexibilnejšiu správu informačného obsahu webových stránok spoločnosti a zjednodušuje prácu redaktorov pri publikovaní aktuálnych informácií.

V rámci webových stránok sú poskytované informácie súvisiace so zariaďovaním interiérov a dodávok nábytku pre zahraničných klientov. Spoločnosť spolupracuje s architektmi, dizajnérmi a slovenskými, českými ale i maďarskými výrobcami nábytku. Klientami sú zahraniční developeri, investori, majitelia hotelov, reštaurácií, rezidencií, obchodov, škôl ale i obchodné spoločnosti so zameraním na dizajn, zariaďovanie a predaj nábytku.

 

trade design

Popis dodaného riešenia je dostupný v časti referencie.


O Klientovi

Trade Design má niekoľkoročné skúsenosti v oblasti zariaďovania interiérov a dodávok nábytku pre zahraničných klientov. Dlhodobým cieľom je udržanie tradície nábytkárskeho priemyslu a jeho rozvoja na Slovensku a v Čechách.

Spolupracuje s architektmi, dizajnérmi a slovenskými, českými ale i maďarskými výrobcami nábytku. Klientami sú zahraniční developeri, investori, majitelia hotelov, reštaurácií, rezidencií, obchodov, škôl ale i obchodné spoločnosti so zameraním na dizajn, zariaďovanie a predaj nábytku.