l_prejst_na_obsah
 

Zdieľanie cesty autom 10.05.2015

Pre nášho klienta L.C.W sme navrhli a realizovali komplexné riešenie webového portálu a mobilných aplikácií pre platformy iOS a Android, založené na našom redakčnom systéme webcreative CMS. Nasadené riešenie umožňuje omnoho efektívnejšiu a flexibilnejšiu správu informačného obsahu webových stránok spoločnosti a zjednodušuje prácu redaktorov pri publikovaní aktuálnych informácií.

Hlavným cieľom portálu a mobilných aplikácií je umožniť zdieľanie spoločnej cesty autom a tým šetriť náklady a životné prostredie. Registrovaní užívatelia môžu pridávať ponuky na jednotlivé cesty autom, alebo zadávať dopyty na zvezenie. Návštevníci bez registrácie môžu vyhľadávať v databáze ponúkaných ciest. Služby portálu ako aj jeho obsah sa neustále rozširujú a optimalizujú na základe naších nových nápadov a požiadaviek návštevníkov.

Aplikácia je dostupná vo verzii pre operačný systém iOS a Android

app store google play


life in connect

Popis dodaného riešenia je dostupný v časti referencie.


O Klientovi

Spoločnosť L.C.W., s. r. o. poskytuje svoje služby pre širokú verejnosť, aktuálne najmä v oblasti dopravy, a to od roku 2014. Tím tvoria mladí ľudia, a to tak priamo tím spoločnosti L.C.W., s. r. o. ako aj spolupracujúcich firiem. Hoci ide o mladých ľudí, všetci títo majú dlhoročné skúsenosti vo svojom odbore, a preto kvalita služieb, ktorá je našou prioritou, je zabezpečená na najvyššej úrovni.

Hlavným cieľom v oblasti dopravy je umožniť ľuďom, či už pracujúcim, študentom, turistom, resp. komukoľvek zlepšiť si chvíľe cestovania.

Aktuálne zabezpečuje možnosti tzv. "carsharingu", teda zdieľania miest v aute, za účelom šetrenia peňazí, väčšej zábavy pri cestovaní ako aj z dôvodu šetrenia životného prostredia.