l_prejst_na_obsah
 

Montované nízkoenergetické domy 25.07.2013

Pre nášho klienta Acker sme navrhli a realizovali komplexné riešenie webových stránok založené na našom redakčnom systéme webcreative CMS. Nasadené riešenie umožňuje omnoho efektívnejšiu a flexibilnejšiu správu informačného obsahu webových stránok spoločnosti a zjednodušuje prácu redaktorov pri publikovaní aktuálnych informácií.

V rámci webových stránok sú poskytované informácie z súvisiace s ponukou spoločnosti v rámci dodávky montovaných nízkoenergetických a pasívnych domov. Návštevníci môžu veľmi rýchlo a jednoducho získať všetky potrebné základné informácie o domoch z pripraveného katalógu, prípadne môžu získať podrobnejšie informácie objednávkou tlačeného katalógu alebo osobného stretnutia.

 

elk dom acker

Popis dodaného riešenia je dostupný v časti referencie.


O Klientovi

Spoločnosť ACKER s.r.o. je licenčný partner spoločnosti ELK Fertighaus AG, ktorá patrí do koncernu skupiny ELK. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2010. Skupina ELK stavia už viac ako 30 rokov nízkoenergetické montované a zrubové domy a vytvorila už pre tisícky rodín ich domov. Domy ELK sú "domy pre život", v ktorých sa ich obyvatelia cítia stále dobre. Sú to domy, ktoré ponúkajú priestor pre často búrlivý rodinný život, pre individuálnu a súkromnú sféru, pre bezpečnosť a istotu vlastných štyroch stien.