l_prejst_na_obsah
 

Rádio Best FM po novom 02.04.2012

V spupráci so spoločnosťou Best FM Media sme pripravili a sprevádzkovali nové webové stránky rádia Best FM. Webové stránky sú prevádzkované s využitím nášho redakčného systému webcreative CMS a ponúkajú základné informácie o rádiu Best FM, o jeho zameraní, akciách a možnostiach príjmu v rámci Slovenska. Súčasťou webových stránok je ponuka zoznamu hraných skladieb vo forme playlistu a možnosť príijmu vysielania rádia prostredníctvom naprogramovaného prehrávača s podporou flash technológie.

best fm

Popis dodaného riešenia je dostupný v časti referencie.


O klientovi

Rádio Best FM vstúpilo v roku 2012 do novej éry svojho pôsobenia na slovenskom mediálnom trhu. Vzniklo, aby pre Vás vysielalo klasické hity a správy. Prioritou rádia je dobrá hudba a aktuálne spravodajstvo. Koncept rádia je zameraný na 60-te, 70-te, 80-te roky s presahom na staršie hity a roky 90-te. Best FM sa vo svojom vysielaní zameriava na klasické hity - českú a slovenskú hudbu nevynímajúc. Playlist je postavený na veľkých hitoch známych interprétov.

Súčasťou každého spravodajského bloku sú aktuálne informácie o počasí. V čase od 6:45 do 9:45 a od 15:15 do 18:15 prináša Best FM aktuálny dopravný servis.

Rádio Best FM vysiela prostredníctvom internetu. Rádio môžete počúvať nielen na frekvenciách: Bratislava 95.6, Trnava 93.0, Banská Bystrica 95.6, Žilina 98.0, Košice 93,8, Prešov 94.0